Yukarı Kaydır

Koyu

Açık

Koyu

Açık

Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
[email protected]
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
[email protected]
Ph: +1.831.306.6725

Hakkımda

Osman Ölmez Kimdir?

14 Yıllık İnternet ve SEO Deneyimlerimi Hem kurumsal markalara hem de bireysel kullanıcılar ile paylaşmaktayım

Websitelerinizin Satışlarını & Trafiğini arttıracak bir eklenti geliştirdim

Yenilenen Dijital Pazarlama alanında son teknolojiye uygun ve Websitelerin trafiğini arttıran ve dönüşümlerini yükselten bir girişime imza attım SP Rocket Eklentisini inceleyin seopar.co Seo uzmanları yıllardır bu alanda başarılı çalışmalar gerçekleştirdiği ve arama motorlarının tüm algoritmalarını bildiği için sizlerden daha iyi bir şekilde çalışmayı sürdürmektedir. Bu yüzden de sitenizi seo uzmanına teslim ederek hangi çalışmaların başlatılacağı konusunda yapılacak olan analizler doğrultusunda ilerlenmektedir. Sitenizin eksikleri tespit edilerek bu eksikler giderilmekte ve seo alanında ki birçok takviyeler ile de arama motorlarında daha iyi bir konuma getirilmektedir.

Başarılarım

  • 18 Yaşımda Türkiye’nin ilk yerli milli antivirus yazılımını geliştirdim ve ilk A.Ş Kurdum ve ekibimi geliştirdim
  • KTÜ Teknik Üniversitesi ilk milli antivirus yazılımını kullandı ardından valilik ve Trabzonspor Store’a kadar giden bir süreç izledi
  • Trabzon Genç Müsiad Yönetim Kurulu Başkanlığını Üstlendim
  • Lazzoni , Man Türkiye gibi markaların dijital pazarlama uzmanlığını gerçekleştirdim
  • Lazzoni Gerçekleştirdiğim Strateji ve seo ile online kanalda %60 daha fazla satış gerçekleştirdi.

Ünlü Markaların SEO ve Pazarlama Uzmanlığını üstlendim ve hala çalışmaktayım

Seo alanında ki başarıyı göğüslenmek her site sahibinin gerçekleştireceği bir işlem değildir. Çünkü doğru bir şekilde yapılmayan seo çalışması fayda getirmek yerine tam aksine sitenize büyük bir zarar verecektir. Bu yüzden de seo uzmanı kişiler tarafından bu çalışmaların daha temkinli bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Seo uzmanı Osman Ölmez tarafından yapılan birçok seo çalışması oldukça olumlu sonuçlar doğurmuş ve bu siteler üzerinde ki başarı gözler önüne serilmektedir.

Referanslar alanında ki birçok büyük internet sitelerini görerek ne kadar başarılı bir seo çalışması yapıldığı da gözlemlenmektedir.

Seo uzmanı Osman Ölmez tarafından yapılan tüm çalışmalar her zaman siteleri arama motorlarında en üst sıralara taşımıştır ve aynı zamanda da sitelere olan ziyaretçi sayıları da kat be kat artmıştır.

Sizler de sitenizi emin ellere telsim ederek seo alanında ki en üstün başarınızı ele alabilecek ve sitenizin kalitesini en iyi şekilde arttırmış olacaksınız.

Pars Kimdir?

Sizi tanıştırayım Adı #pars , ona çok iyi bakıyorum hiç kimsenin gösteremeyeceği kadar ilgi gösteriyorum pars benimle yaşamayı tercih etmedi ben onunla yaşamayı tercih ettiysem bir daha dünyaya gelcek olsa yine benim yanımda kalacak kadar sevmeli Unutmayın ki dilsiz hayvanın bakışı sadece akıllı olanın anlayabileceği bir konuşma saklıdır . Size bir sır vereyim, ben pars ile konuşurken onun insan olmadığını unutuyorum , bir köpeği , bir kediyi sevmek bir çiçeği okşamak onunla konuşmak bir çocuga gülümsemek onu mutlu etmek kadar güzel birşey yok bu dünyada . Onları sevin çünkü sevginizi derinlemesine hissediyorlar

Author avatar
Osman Ölmez
https://www.osmanolmez.com

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We use cookies to give you the best experience.